Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co dalej z rządowym projektem pomocy???

#1
Ja z pytaniem czy rząd będzie coś robił żeby pomóc osobom mającym kredyt we frankach? Naobiecywali dużo, ale nic z tego nie wynika  Dodgy
Odpowiedz
#2
najlepiej działać samemu, pozwy zbiorowe też raczej odradzam. dużo osób korzysta z usług kancelarii, ale tutaj często trzeba najpierw wyłożyć, żeby później otrzymać, niestety :/
Odpowiedz
#3
Mówili żeby wziąść sprawy we własne ręce. Obiecywali gruszki na wierzbie a wyszło jak zawsze.
Odpowiedz
#4
W Sejmie były 4 rózne ustawy największe miała ta która była najmniej zadowalajaca kredytobiorców – prezydencka ustawa rozbudowującz powstały w 2015 r. Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. do niego miała trafiać specjalna składka od banków, przeznaczona na finansowanie konwersji kredytów walutowych na złotowe. Mam wrażenie, ze miała znaczenie mniej więcej takie, jak kadzidło dla umarłego. Nie pomogłaby tym, ktorzy mają kłopoty ze spłatą.
Odpowiedz
#5
Wiem ze dużo osób pozwało banki, które nie wywiązały się z umów. W tmy przypadku ciężko mówić o jakieś większej sprawiedliwości, gdy faktycznie chcemy uzyskać zwrot za nadpłatę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości